Kipp K0122.1A21X45
MPN:
K0122.1A21X45
Condition:
New
Weight:
0.09 LBS
Description
Adjustable Handle, Handle Type Teardrop, Handle Material Zinc, Components Material Steel, Color Black, Thread Size 1/4 In.-20, Thread Standard UNC, Screw Length 45.00mm, Overall Height 79 mm, Overall Length 47 mm, Thread Type External, Standards DIN EN 12844, DIN EN ISO 4753, RoHS, Mounting Type Threaded Stud