Resident Parking Sign, 18" W, 24" H, English, Aluminum, Green, White RP-126-18HA
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
ZO-G4889297
UPC:
MPN:
RP-126-18HA
Condition:
New
Weight:
3.00 LBS
Description
Resident & Tennant Parking Sign, Height 24 in, Width 18 in, Sign Material Aluminum, Sign Mounting Style Mounting Holes, Printed Language English, Sign Shape Vertical Rectangle