Encore Packaging Paper-Poly Dispenser,Vertical,48" EP-5960-48
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
ZO-G3552059
UPC:
MPN:
EP-5960-48
Condition:
New
Weight:
42.00 LBS
Description
Tubing Bag Dispenser, Width 16 in, Height 72 in, Depth 18 in, Steel, Recommended Bag Width 48 in, Black, Mount Type Countertop Mount