Undersized Key Stock, C45K Steel, Plain, 12 mm L, 5 mm W, 5 mm H, 50 PK M39250.055.0012
MPN:
M39250.055.0012
Condition:
New
Weight:
0.25 LBS
Description
Parallel Key, Length 12 mm, Material Steel, Material Grade/Class Ungraded, Finish Plain, End Profile Round, Head Height 5 mm, Key Type Undersized, Material Quality Standards DIN 6885A, System of Measurement Metric, Key Shape Round, Height 5 mm, Width 5 mm, Made in North America No, Manufacturer Location Globally Sourced, Pack Size Small Pack, Package Quantity 50