TCSB241200SD XTRweld Clamp, Spreader Bar, 3-Pc Swivel Pads, 24", Steel, Chrome AMR-XTRTCSB241200SD
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
AMR-XTRTCSB241200SD
UPC:
MPN:
TCSB241200SD
Condition:
New
Weight:
15.40 LBS
Description
Clamp, Spreader Bar, 1200 PSI, 3-Piece Swivel Pads, Clamping Capacity: 24" (610 mm), Clamping Pressure: 1200 psi., Throat Depth: 4.7" (120 mm), Rail: 26x12 mm, Steel, Chrome Plated