Advance 107 to 110 Watts, 3 Lamps, Electronic Ballast IOP-3P32-HL-N
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
ZO-G0446756
UPC:
MPN:
IOP-3P32-HL-N
Condition:
New
Weight:
15.60 LBS
Description
Optanium(R), Electronic, Fluorescent Ballast, Ballast Start Type Instant, Input Voltage 120 to 277V AC, Number of Bulbs Supported 2, 3, Max. Bulb Watts 17 W, 25 W, 28 W, 32 W, Ballast Bulb Type T8, T8U, Dimming No, Dimming Type No Dimming, Dimming Method No Dimming, Dimming Range No Dimming, Min. Starting Temp. -20 Degrees F