Presco Standard Marking Flags, 21", White, 1000-Case 2321W LOG-2321WPR
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
LOG-2321WPR
MPN:
2321W
Condition:
New
Weight:
20.00 LBS
Shipping:
Free Shipping
Out of stock
Frequently bought together:
Description
Presco Marking Flags, 21" Bright, bold colors in long-lasting, vivid shades. \Features\ - Wind & weather \ - Flags are glued on for a stronger hold \ - 2" x 3" flags \ - 21" wire staffs Model Number: 2321W|UOM: CS