Skb Black Protective Case, 32.94"L x 23.53"W x 18.87"D 3I-3021-18BC
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
ZO-G5631153
UPC:
MPN:
3I-3021-18BC
Condition:
New
Weight:
42.00 LBS
Shipping:
Free Shipping
Frequently bought together:
Description
Protective Case, Bottom Depth 16 in, Closure Type Latches, Color Black, Electrostatic Discharge Not Electrostatic Discharge Conductive, Foam Design Pick and Pluck, Handle Style Folding, Includes Foam Insert Foam Insert Included, Inside Depth 18 in, Inside Length 30 in, Inside Width 21 in, Lid Depth 2 in, Material Plastic, Maximum Operating Temperature 180 Degrees F, Minimum Operating Temperature -60 Degrees F, Number of Latches 7, Number of Wheels 2, Overall Depth 18 7/8 in, Overall Length 33 in