Adjustable Handle, Size: 1 1-4-20X15 Zinc, Black Satin, Comp: Steel K0116.1A21X15
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
ZO-G2961314
UPC:
MPN:
K0116.1A21X15
Condition:
New
Weight:
0.07 LBS
Description
Adjustable Handle, Handle Type Ball Knob, Handle Material Zinc, Components Material Steel, Color Black, Thread Size 1/4 In.-20, Thread Standard UNC, Screw Length 15.00mm, Overall Height 50.5 mm, Overall Length 46 mm, Thread Type External, Standards DIN EN 12844, DIN EN ISO 4753, RoHS, Mounting Type Threaded Stud