Advance LED Driver,24 V,20-80 W LED120A0024V33F
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
ZO-G0428075
UPC:
MPN:
LED120A0024V33F
Condition:
New
Weight:
1.42 LBS
Shipping:
Free Shipping
Frequently bought together:
Description
Xitanium, LED Driver, Intended LED Usage Fixture Array, Number of Bulbs Supported Not Applicable, 120V AC Input Voltage, 24V DC Output Voltage, 0.79AAC Input Current, 0.80 to 3.30 A Output Current, 95 W Input Power, 80W Power Output, 9 1/2 in Length, 1 11/16 in Width, 1 3/16 in Height, Case Form Factor Long, Standard Profile, Class 2