Rockwood Door Protection Plate,34Hx36W,SS K1050 34X36.32D316
MPN:
K1050 34X36.32D316
Condition:
New
Weight:
8.13 LBS
Description
Door Kick Plate, Armor, Height 34 in, Width 36 in, Dull 316 Finish, Material Stainless Steel, Thickness 0.05 in, Hardware Included