Keystone Fabrics Window Blinds,Aluminum,White NC.46.48.3AL
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
ZO-G609252722
UPC:
MPN:
NC.46.48.3AL
Condition:
New
Weight:
5.34 LBS
Description
Window Blinds, Material Aluminum, Operation Type Cordless, Length 48 in, Width 46 in, Blind Depth 2 in, Color White, Pattern Name Traditional/Smooth, Light Blockage Light Filtering, Fabric Weight Not Applicable, Sound Insulation Not Applicable, UV Protection Not Applicable, Mounting Dimension Not Applicable, Valance Included Not Applicable, Valance Color Not Applicable, Valance Height Not Applicable, Operation Side Left, Valance Depth Not Applicable, Tie Down Type Not Applicable